Nasıl Çalışır?

Site Sakinleri İçin Mercen's

01 Muhasebe

Aidat, alacak-verecek takibi, borç çizelgesi oluşturabilmesi ve para akışının daha takip edilebilir hala gelmesi için, muhasebe robotu ile giderleri ve para girişlerini kolayca takip edebileceksiniz. Unutmadan, tüm faturaların da bu sisteme entegre olacağını belirtelim.

02 Bilgi Güncelleme

Daire bilgilerini güncelleyerek sisteme kaydınızı yenileyebilirsiniz. Yeni aldığınız aracın plakasını sisteme kolayca kaydedip otopark düzenlemesine katkıda bulunarak boş yer aramak zorunda kalmayın.

03 Arıza Talebi

Evinizle ilgili ya da ortak alanla ilgili herhangi bir arızayı fark ettiğinizde, anında arıza talep formu doldurarak problemi sisteme bildirebilir ve gerekli icraatların yapılmasını hızlandırabilirsiniz. Kullanamadığınız bir sistem için mağdur olmayın, talep açın ve kaldığınız yerden kullanmaya devam edin.

04 Size Özel Müşteri Temsilcisi

Sitenize atanan müşteri temsilcisi ile tüm sorunlarınızı tartışabilir, yaşam alanınıza değer katacak yenilikçi fikirlerinizi bildirebilirsiniz. Artık çevrenizde görmek istediğiniz şeylerle ilgili nasıl olur diye düşünmenize gerek yok. Gerek müşteri temsilcinizden gerekse teknik personelinizden teknik bilgileri edinebilirsiniz tek yapmanız gereken bizi aramak.

05 Dilek ve Şikayet

Olması ya da olmaması gerektiğini düşündüğünüz her şey için; ister isimsiz, ister isminizle beraber yönetim kurulu ve site sakinleri tarafından görüntülenen ortak alan platformunda dilek-şikayet yazıları paylaşın ve gelişime katkıda bulunun. Daha şeffaf ve sürdürülebilir yaşam alanları için Mercen’s, işte bu kadar basit. Yapılan tüm yorumlar Mercen’s Çalışanları’nın onayını aldıktan sonra yayınlanacağı için nezih bir platform kullanıyor olmanın bilincinde olursunuz.

06 Sipariş

Kat görevlilerinize siparişlerinizi verebildiğiniz Mercen’s Sipariş ile hem pratik işlem yapın hem de ödemeniz gereken tutarı şaşırmayın. Aynı zamanda sipariş platformundan, Mercen’s Kuryeleri aracılığı ile de alışveriş yapmak çok kolay.

07 Sosyal

Mercen’s; sosyal hayatınızda da sizinle. Paylaşacağımız e-dergiler, makaleler ve bilgilendirme mesajları ile takip etmek istediğiniz bültenler yaratın, belirlediğimiz konular özelinde daha çok bilgi sahibi olun ve vaktinizi öğrenerek geçirin. “Okumak zor! Video yok mu?” derseniz o da var. Teknoloji ve tasarım konseptli videolarımızdan öğrendiklerinizle, dokunduğunuz her yere değer katın.

08 Raporlama

İster yönetici olun ister kullanıcı; Mercen’s Y.A.T.’ ın takip ettiği sistemlerinizin sağlığını, Mercen’s personelinin aylık gözlem raporları ile anlaşılır ve sade bir şekilde görüntüleyin, yaşam alanınızın ne durumda olduğunu görün.

Yöneticiler İçin Mercen's

01 Muhasebe

Aidat, alacak-verecek takibi, borç çizelgesi oluşturabilmesi ve para akışının daha takip edilebilir hala gelmesi için, muhasebe robotu ile giderleri ve para girişlerini kolayca takip edebileceksiniz. Unutmadan, tüm faturaların da bu sisteme entegre olacağını belirtelim.

02 Site Sakinleri Kaydı

Site sakinlerinin bilgileri sisteme kaydedilebilir ve giriş çıkış sistemlerine entegre edilebilir. Artık otoparkınızda izin verilmeyen, site sakinlerine ait olmayan araçları görmeyeceksiniz. Ayrıca bu kayıtla aidat takibi eşleştirilebilir ve aidat takibini aynı ekrandan sağlayabilirsiniz.

03 Sistem Kontrol Listeleri ve Raporlama

Aktif saha hizmetlerimiz çok keyifli ve pratik. Yaşam alanınızın konforunu olumsuz yönde etkileyen tüm sistem arızalarının önüne geçmek adına bakım-onarım uygulamaları ve takvimlemesi gibi aksiyonları yakınınızdaki teknik personelimizle alabilirsiniz. Sizinle takvimlenecek teknik personel ziyaretleri, her haftanın bir günü yapılacak ve her raporlama size özel alanlarda yayınlanarak incelemeniz sağlanacaktır. Dilerseniz bu raporları site sakinleriyle de paylaşabilir, teknik işleyiş hakkında bilgi edinmelerini sağlayabilirsiniz. Kontrol listelerinin eksiksiz doldurulması ve bakım-onarım planlamaları ile sadece para akışınız değil konforunuz da daha kontrol edilebilir olacaktır.

04 Arıza Talebi

Teknik problemler MERCEN’S ile dert olmaktan çıkıyor. Yönetimini üstlendiğiniz yapı veya yapıların tüm teknik problemleri için (inşaat-elektrik-elektronik-mekanik-sıhhi vb.) PRO PAKET ABONELİĞİ alabilir ve tarafımızdan seçilmiş en kaliteli tedarikçilere ulaşabilirsiniz. Üstelik teknik saha desteği aboneliğiniz üzerinden çalıştığınız tedarikçiler, 24 ay malzeme garantisi yanında 3 ay işçilik garantisi de verirler.

05 Size Özel Müşteri Temsilcisi

Mercens’li olduktan sonra müşteri temsilciniz yönetimsel faliyetlerinizi organize eder, oluşturduğunuz arıza taleplerini teknik personele yönlendirir ve bakım-onarım zamanları takvimlenir. Muhasebe, sipariş platformu, arıza talepleri, aidat takibi, dilek ve şikayetler ve bu geri dönüşlere göre yapılabilecek faliyetler gibi daha nice konuyu müşteri temsilcinizle konuşup fikir alışverişinde bulunabilirsiniz, hatta talep ettiğiniz bir toplantı ile tüm bunları yüz yüze projelendirerek ilerleyebilirsiniz. Yaşam alanınız MERCEN’S ile parlayacak.

06 Raporlama

İster yönetici olun ister kullanıcı; Mercen’s Y.A.T.’ ın takip ettiği sistemlerinizin sağlığını, Mercen’s personelinin aylık gözlem raporları ile anlaşılır ve sade bir şekilde görüntüleyin, yaşam alanınızın ne durumda olduğunu görün.