E-Posta : bilgi@mercens.com | Telefon : 0232 335 09 60
E-Posta : bilgi@mercens.com | Telefon : 0232 335 09 60

Site Sakinleri İçin Mercens

Muhasebe

Aidat, alacak-verecek takibi, borç çizelgesi oluşturabilmesi ve para akışının daha takip edilebilir hala gelmesi için, muhasebe robotu ile giderleri ve para girişlerini kolayca takip edebileceksiniz. Unutmadan, tüm faturaların da bu sisteme entegre olacağını belirteli.

Bilgi Güncelleme

Daire bilgilerini güncelleyerek sisteme kaydınızı yenileyebilirsiniz. Yeni aldığınız aracın plakasını sisteme kolayca kaydedip otopark düzenlemesine katkıda bulunarak boş yer aramak zorunda kalmayın.

Arıza Talebi

Evinizle ilgili ya da ortak alanla ilgili herhangi bir arızayı fark ettiğinizde, anında arıza talep formu doldurarak problemi sisteme bildirebilir ve gerekli icraatların yapılmasını hızlandırabilirsiniz. Kullanamadığınız bir sistem için mağdur olmayın, talep açın ve kaldığınız yerden kullanmaya devam edin.

Mercens Jarvis

Sitenize atanan müşteri temsilcisi ile tüm sorunlarınızı tartışabilir, yaşam alanınıza değer katacak yenilikçi fikirlerinizi bildirebilirsiniz. Artık çevrenizde görmek istediğiniz şeylerle ilgili nasıl olur diye düşünmenize gerek yok. Gerek müşteri temsilcinizden gerekse teknik personelinizden teknik bilgileri edinebilirsiniz tek yapmanız gereken bizi aramak.

Dilek ve Şikayet

Olması ya da olmaması gerektiğini düşündüğünüz her şey için, ister isimsiz ister isminizle beraber yönetim kurulu ve site sakinleri tarafından görüntülenen ortak alan platformunda dilek-şikayet yazıları paylaşın ve gelişime katkıda bulunun. Daha şeffaf ve sürdürülebilir yaşam alanları için Mercens işte bu kadar basit. Yapılan tüm yorumlar Mercens çalışanlarının onayını aldıktan sonra yayınlanacağı için nezih bir platform kullanıyor olmanın bilincinde olursunuz.

Sosyal

Mercens sosyal hayatınızda da sizinle. Paylaşacağımız e-dergiler, makaleler ve bilgilendirme mesajları ile takip etmek istediğiniz bültenler yaratın, belirlediğimiz konular özelinde daha çok bilgi sahibi olun ve vaktinizi öğrenerek geçirin. “Okumak zor! Video yok mu?” derseniz o da var. Teknoloji ve tasarım konseptli videolarımızdan öğrendiklerinizle, dokunduğunuz her yere değer katın.

Raporlama

İster yönetici olun ister kullanıcı; Mercens'in takip ettiği sistemlerinizin sağlığını, Mercens personelinin aylık gözlem raporları ile anlaşılır ve sade bir şekilde görüntüleyin, yaşam alanınızın ne durumda olduğunu görün.

Yöneticiler İçin Mercens

Muhasebe

Aidat, alacak-verecek takibi, borç çizelgesi oluşturabilmesi ve para akışının daha takip edilebilir hala gelmesi için, muhasebe robotu ile giderleri ve para girişlerini kolayca takip edebileceksiniz. Unutmadan, tüm faturaların da bu sisteme entegre olacağını belirtelim.

Site Sakinleri Kaydı

Site sakinlerinin bilgileri sisteme kaydedilebilir ve giriş çıkış sistemlerine entegre edilebilir. Artık otoparkınızda izin verilmeyen, site sakinlerine ait olmayan araçları görmeyeceksiniz. Ayrıca bu kayıtla aidat takibi eşleştirilebilir ve aidat takibini aynı ekrandan sağlayabilirsiniz.

Sistem Kontrol Listeleri ve Raporlama

Aktif saha hizmetlerimiz çok keyifli ve pratik. Yaşam alanınızın konforunu olumsuz yönde etkileyen tüm sistem arızalarının önüne geçmek adına bakım-onarım uygulamaları ve takvimlemesi gibi aksiyonları yakınınızdaki teknik personelimizle alabilirsiniz. Raporlarınızı site sakinleriyle de paylaşabilir, teknik işleyiş hakkında bilgi edinmelerini sağlayabilirsiniz. Kontrol listelerinin eksiksiz doldurulması ve bakım-onarım planlamaları ile sadece para akışınız değil konforunuz da daha kontrol edilebilir olacaktır.

Mercens Jarvis

Yöneticisi olduğunuz yaşam alanlarında kat sakinlerinden gelen iletişim taleplerini karşılayan, telefonu varsa şirketiniz adına açıp size kurumsal bir kimlik kazandıran müşteri temsilciliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kat sakinleriyle yüksek kalitede halkla ilişkiler yapabilir, gelen talepleri yazılı olarak yönetim panelinizde görebilirsiniz. Kimsenin talebini kaçırmaz, kat sakinlerini mutlu edersiniz.

Site 4.0

Sitenizin ortak alanlarını, altyapı sistemlerini IOT sensör ağlarıyla örüyoruz. Bekçi sensörlerimiz ile tüm sistemlerinizi uzaktan izler, arıza durumunda anında bildirim alırsınız. Aldığınız arıza bildirimlerini teknik tedarikçi bankamızdaki yetkililerle paylaşıp oturduğunuz yerden teklif toplarsınız. Topladığınız tekliflerden size uygun olanı seçip, arızayı görmenize bile gerek kalmadan onarım sürecini tamamlarsınız.
Yaşam alanında oluşan arızaları kat sakinlerinden önce yönetici öğrensin, konfor daim olsun.

Mercens Crafter

‘Mercens Crafter’ ile sitenize atanan özel teknik personellerimiz tarafından rutin keşif ve bakım planlama hizmeti alırsınız. Teknik altyapı sistemlerinizin raporlarını profesyoneller tutar ve izlence panelinize yükler. Bu sayede sistem sağlığını net bir şekilde ölçer ve yıllık bakım masraflarınızı rahatça bütçelersiniz.

Mercens, yönetim platformlarına ek olarak çıkardığı Site 4.0, Mercens Crafter ve Mercens Jarvis özelliklerini sektöre kazandırmıştır. Bu hizmetleri veren tek yönetim platformu olma özelliğini taşımaya devam etmektedir.

bilgi@mercens.com
0 (232) 335 09 60