E-Posta : bilgi@mercens.com | Telefon : 0232 335 09 60
E-Posta : bilgi@mercens.com | Telefon : 0232 335 09 60

Mercens Ne Sağlıyor ?

Apartmanlar, siteler, eğlence merkezleri, AVM’ler ve hotellerin yönetim problemlerine tek platformda pratik çözümler sunar.

Kolay
Yönetim

Gelir Gider
Takibi

Site 4.0

Crafter

Jarvis

Site Sakinleri İçin

Yöneticiler İçin

Müşteri Memnuniyeti

Tanımadığınız yerlerde bile aileden birine rastlamanız için, yönettiğiniz tüm platformlarda Mercens’i görmenizi isteriz; durmadan genişlemek istememiz bu yüzden. İhtiyaçlarınızı karşılayabildiğiniz ve bunun için zaman harcamadığınız bir yaşam alanı teknolojisinden nasıl yararlanırsanız yararlanın, sonunda memnun olmalısınız diyor ve tüm aksiyonumuzu sizin güler yüzünüz için alıyoruz.Yönetim, hizmet, satış, ürün tedariği, mağazacılık ve bunlarla ilgili sistemlerin karmaşasını ortadan kaldırmak; siz ve konfor alanlarınız için katma değer üreterek yaşamlarınızı iyileştirmek amacıyla hiç olmamış bir şekilde varız.

Kolay Yönetim

Yüksek kullanıcı deneyimi tabanı ile kolayca yönetin ve kullanın.

Planlama

Bakım,onarım ve sipariş gibi bir çok özelliği takvim ile planlayın.

Otomatik

Muhasebe ve bilgilendirme özelliklerini platform sizin yerinize yapsın.

Verimli

Uzun ve karmaşık işlerin süresini kısaltın, zamandan tasarruf edin.

Şeffaf

Yönetim ve sakinler ile ilgili tüm özellikleri şeffaf bir şekilde görün.

Güvenli

Güçlü kriptoloji algoritlamaları ile tüm kişisel verileriniz koruma altında.

Sorunlar üzerinde beklemeden çözüm üretmenin ve asıl amacımız olan “İnsana Hizmet” ilkemizin, yaşamlarımıza getirdiği kaliteyi siz müşterilerimize kesintisiz bir şekilde yaşatmayı hedefliyoruz.

Yönetim, hizmet, satış, ürün tedariği, mağazacılık ve bunlarla ilgili sistemlerin karmaşasını ortadan kaldırmak; siz ve konfor alanlarınız için katma değer üreterek yaşamlarınızın iyileştirilmesi için hiç olmamış bir şekilde varız.

Mercens, yönetim platformlarına ek olarak çıkardığı Site 4.0, Mercens Crafter ve Mercens Jarvis özelliklerini sektöre kazandırmıştır. Bu hizmetleri veren tek yönetim platformu olma özelliğini taşımaya devam etmektedir.

bilgi@mercens.com
0 (232) 335 09 60