Yönetimsel faaliyetlerinin yanında saha hizmetlerini aktif olarak sunabilmesiyle müşterilerini memnun etmeye devam eden bir girişimdir ve temelleri İzmir’de, 2018 yılı eylül ayında atılmıştır.
Web uygulaması ile kullanıcılarına yeni bir değer katacak Mercen's, bu değeri “Yaşam Alanı Teknolojisi” olarak isimlendirmiştir.

a

Mercen's Ne Sağlıyor?

Apartmanlar, siteler, eğlence merkezleri, AVM’ler ve hotellerin yönetim problemlerine tek platformda pratik çözümler sunar.

d
Kolay Yönetim
l
Gelir-Gider Takibi
d
Online Sipariş
Arıza Çözüm
7/24 Destek
Site Sakinleri İçin
Yöneticiler İçin

Tanımadığınız yerlerde bile aileden birine rastlamanız için, yönettiğiniz tüm platformlarda Mercens’i görmenizi isteriz; durmadan genişlemek istememiz bu yüzden. İhtiyaçlarınızı karşılayabildiğiniz ve bunun için zaman harcamadığınız bir yaşam alanı teknolojisinden nasıl yararlanırsanız yararlanın, sonunda memnun olmalısınız diyor ve tüm aksiyonumuzu sizin güler yüzünüz için alıyoruz.Yönetim, hizmet, satış, ürün tedariği, mağazacılık ve bunlarla ilgili sistemlerin karmaşasını ortadan kaldırmak; siz ve konfor alanlarınız için katma değer üreterek yaşamlarınızın iyileştirilmesi için hiç olmamış bir şekilde varız.

Sorunlar üzerinde beklemeden çözüm üretmenin ve asıl amacımız olan “İnsana Hizmet” ilkemizin, yaşamlarımıza getirdiği kaliteyi siz müşterilerimize kesintisiz bir şekilde yaşatmayı hedefliyoruz.
Yönetim, hizmet, satış, ürün tedariği, mağazacılık ve bunlarla ilgili sistemlerin karmaşasını ortadan kaldırmak; siz ve konfor alanlarınız için katma değer üreterek yaşamlarınızın iyileştirilmesi için hiç olmamış bir şekilde varız.

Kolay Yönetim

Yüksek kullanıcı deneyimi tabanı ile kolayca yönetin ve kullanın.

x
Verimli

Uzun ve karmaşık işlerin süresini kısaltın, zamandan tasarruf edin.

Planlama

Bakım,onarım ve sipariş gibi bir çok özelliği takvim ile planlayın.

Şeffaf

Yönetim ve sakinler ile ilgili tüm özellikleri şeffaf bir şekilde görün.

f
Otomatik

Muhasebe ve bilgilendirme özelliklerini ayarlayın, platform sizin yerinize yapsın.

Güvenli

Güçlü kriptoloji algoritlamaları ile tüm kişisel verileriniz koruma altında.