Tek Çatıda Toplanıyoruz !

Günlük hayatın karmaşasına yeterince kapılmış ve evimizin sorumlulukları zaten üstümüzdeyken, ekstradan çıkan tüm sorumluluklar omuzlarımızı düşürmüyor mu?

Hadi telefonumuzun ve bilgisayarımızın ana ekranına bakalım…
Kalabalık ana ekranlar aslında hayatınızın karmaşasının bir göstergesi. Örneğin, “Kaç mobil bankacılık uygulamasından yararlanıyoruz?” sorusunu sormak bile bir karmaşa çünkü; günümüzde en zor planlayabildiğimiz varlık paramız. Almak istediğimiz hizmetler için arama motorlarıyla, bu motorların uygulamalarını kullanıyoruz ve bundan zevk alıyoruz. Bize aracı olarak sağladıkları hizmetlerin kalitesinde ciddi artış gördük.
Bunun sağlanması, profesyonel bakış açısıyla yaklaşan bir şirketin hem müşteriyi hem de hizmet sağlayıcı firmaları yönlendirmesi sayesinde oluyor çünkü; bizler hayatın koşuşturmacası sırasında her şeyi özverili yapamıyor ve bir planlayıcıya, en önemlisi bir yol göstericiye ihtiyaç duyuyoruz.
En azından temel ihtiyaçlarımızı tanıdığımız, bildiğimiz tek bir kişiyi arayarak ya da mesaj atarak halledebilseydik?

“Keşke hepimizin bir yaşam asistanı olsa.” Tek bir platformla işlerimizi yapabilsek ve bu platformun çalışanları istediğimiz hizmetleri bizim için detaylı bir araştırmayla önümüze sunsa, telefonlarımızın ekranı da daha sade olurdu.

Mercen’s Yaşam Alanı Teknolojisi bir asistan mı, bir aracı mı yoksa bir hizmet sağlayıcı mı diye düşünebilirsiniz ama cevap bunlardan biri değil, bunların hepsi. Mercen’s; yaşam alanlarımızdaki teknik problemlerin giderilmesi için ayrı ayrı hizmet sağlayıcılara sürekli ihtiyaç duyulması gereğine çözüm olarak doğdu. Mercen’s kullanıcıları artık tüm teknik problemlerini tek bir numarayı arayarak belirtebilir ve çözüm isteyebilir duruma geldiler. Üstelik yapılan işçiliğe 3 ay garantiyi Mercen’s ile bulabiliyor ve ayrıca; işin yapılması için gerekli planlamayı Mercen’s Yetkilileri sağlıyordu ki, ekip olarak ihtiyaçların aslında daha da üst seviyede olduğunu, teknik problemlerin dışında yönetimsel, sosyal ve temel ihtiyaçlarımızı karşılayacak farklı platformlara ihtiyaç duyduğumuzu da fark ettik.
O zaman. . .

Tek çatıda toplanıyoruz millet!

Zaman yaratın. . . Tasarruf konusunda son günlerde çok fazla şey duyuyor olabilirsiniz fakat bu seferki zamanla ilgili. Her şeye ayrı ayrı vakit ayırıp en iyisini ve en doğrusunu bularak maddi tasarruf sağladığınızı düşünüyor olabilirsiniz ama yıpranan “Sizin Zamanınız”. Mercen’s Yaşam Alanı Teknolojisi konfor alanınızı iyileştirirken kişisel ihtiyaçlarınızın karşılanması için size zaman da yaratır.

Ayrıntılara geçmeden önce hayal etmenizi sağlayacak birkaç şey daha söyleyeceğiz. . .

Zamanımızın büyük çoğunluğu teknolojiyle iç içe geçiyor ve şimdi aktaracağımız şeyler tam da bununla ilgili !

Saatinizi, hesap makinenizi, çalar saatinizi, fenerinizi ve daha bir çok şeyi toplayıp cebinize sıkıştıran algoritmalar, iş somut niteliklere gelince ayrışmak zorunda kalıyor. Neden? Çünkü her iş kolu birbirinden farklı!

Ayrışan algoritmaları toplayıp bir de toplanan bu algoritmalar için bir asistan atasak. . .   
Peki nasıl?

Mercens Yaşam Alanı Teknolojisi ile.